XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng

Компанія KM Дісті підписала дистриб'юторську угоду з компанією QSAN Technology Inc.

10 червня 2019

Компанія КМ Дісті підписала дистриб'юторський контракт з компанією QSAN Technology Inc. високотехнологічним виробником і розробником RAID-контролерів і систем зберігання даних, на основі технології IP SAN, як для корпоративного, так і для SMB сегментів IT ринку. QSAN Technology Inc. розробляє і виготовляє системи зберігання даних, які відповідають широкому спектру вимог з боку замовників. У модельному ряду СГД QSAN ™ ідеально поєднуються доступна ціна, широкий функціонал і виняткова надійність рішень. Системи зберігання даних Qsan ™ виробляються відповідно до найсучасніших технологій зберігання даних (iSCSI, SAS, FC).

QSAN Technology є одним з лідерів в розробці і виробництві продукції RAID і IP SAN, що підтверджується широкою присутністю компанії на IT ринках світу через своїх офіційних дистриб'юторів і сертифікованих компаній інтеграторів, а так само кількістю замовників, які зробили свій вибір в сторону рішень від QSAN Technology .

Продуктовий портфель QSAN Technology Inc. включає:

  • All Flash масиви з надвисокою продуктивністю
  • Системи зберігання даних для ринків Enterprise і SMB з високою надійністю, функціоналом і масштабуванням
  • NAS-сервера, які розроблені не тільки для home і SMB користувачів, але і для застосування в Enterprise сегменті, з модульним дизайном, високою продуктивністю і високим ступенем масштабування системи
  • JBOD Systems - нове покоління модулів розширення з високою продуктивністю з інтерфейсом 12Gb SAS 3.0 для розширення SAN і NAS систем

Мережеве зберігання даних на сьогоднішній день є основою практично усіх бізнес процесів і додатків, які повинні бути масштабованими, надійними і продуктивними. Наявність партнерів в сфері програмного та апаратного забезпечення, дозволяють компанії пропонувати унікальні, гнучко масштабовані і високонадійні рішення по зберіганню даних.

Всі моделі обладнання, які виробляються компанією QSAN Technology, мають сертифікати сумісності з Windows Server, VMware, Citrix и др.

 

Компанія КМ Дісті є ексклюзивним дистриб'ютором і авторизованим сервісним партнером QSAN Technology Inc. в Україні, і здійснює всебічну технічну підтримку обладнання Qsan, придбаного в Україні по офіційних каналах поставок. 

 

Більш детальну інформацію про компанію QSAN Technology Inc. і її продукцію ви можете знайти за посиланнями www.qsan.su або  www.qsan.com

Рекомендувати: