XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng

HP розширила лінійку принтерів без картриджа Neverstop Laser

08 квітня 2020

Компанія HP розширила можливості лазерного принтера без картриджа HP Neverstop Laser і оголосила про запуск двох нових моделей, оснащених функцією підключення до єдиної мережі і коннектором Ethernet RJ-45.

«Нові технології HP Neverstop Laser дозволяють використовувати принтер протягом декількох місяців без необхідності заправки тонером і значно мінімізувати простої в роботі, - відзначили в компанії HP - HP Neverstop Laser стане відповідним рішенням для тих, хто багато друкує і цінує безперервність цього процесу».

Серія HP Neverstop Laser з'явилася в Україні в середині минулого року і зробила революцію на ринку друку. Портфоліо представлено принтерами та МФУ з унікальним плунжерним методом заправки тонера за лічені секунди. Завдяки системі безперервної подачі тонера пристрій надає власникам малого та середнього бізнесу максимальну вигоду від використання офісного принтера.

Ресурс HP Neverstop Laser має особливу перевагу: стартового запасу тонера вистачає для друку 5000 сторінок, заправний комплект розрахований на 2500 сторінок, і при цьому забезпечується найнижча вартість друку в своєму класі. Економія відчутна при кожній перезаправке - заправний комплект тонера коштує дешевше, ніж стандартні картриджі, розраховані тільки на 1000 сторінок. Таким чином, в процесі експлуатації кількість надрукованих сторінок збільшується в 2,5 рази.

Принтер здійснює постійну індикацію статусу запасу тонера: пристрій оснащений спеціальними датчиками контролю, які відкривають шлюз для додавання тонера після друку перших 2500 сторінок. Ця технологія дозволяє уникати прокидання тонера і забруднення під час заправлення. Для самостійного поповнення тонера достатньо всього 15 секунд.

Ключові особливості оновлених пристроїв лінійки HP Neverstop Laser:

  • можливість вибору підключення і мобільність. Серед доступних опцій для підключення пристрою - USB порт, Wi-fi або мережевий коннектор RJ-45. Зручне мобільне сканування і друк, безпечна відправка факсу і технологія управління документами Smart Tasks з мобільним додатком HP Smart App (доступно на моделях HP Neverstop Laser 1000W і HP Neverstop Laser 1200W);
  • енергоефективність та екологічність. Технологія HP Neverstop Laser, яка дозволяє знизити рівень викидів вуглекислого газу при використанні принтера, пройшла сертифікацію Blue Angel і Energy Star 3.0. Нові пристрої більш ніж на 25% виготовлені з переробленого пластику, а заправний комплект - на 75%. Вплив на навколишнє середовище протягом всього терміну служби на 84% менше в порівнянні зі звичайними лазерними принтерами, що обумовлено використанням системи безперервної подачі тонера і збільшенням частки переробленого пластику в конструкції пристрою;
  • преміальний дизайн: інноваційний дизайн пристроїв отримав міжнародне визнання і був удостоєний престижних нагород iF і Spark.

Посилання на сайт виробника БФП HP Neverstop 1200n

 

Рекомендувати: