XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng

Schneider Electric представляє Easy UPS 3L 500 і 600 кВА для легкого забезпечення безперервності бізнесу з оптимізованими інвестиціями

08 вересня 2020
  • Компактний 3-фазний ДБЖ спрощує та оптимізує налаштування, використання та обслуговування
  • Ідеально для середніх і великих комерційних будівель і простих промислових застосувань
  • EcoStruxure дозволяє спростити управління і обслуговування в будь-який час і в будь-якому місці, включаючи моніторинг та сервісну підтримку за допомогою смартфону

Компанія Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, анонсувала випуск Easy UPS 3L, нового представника лінійки трифазних джерел безперебійного живлення (ДБЖ) серії Easy UPS, розширюючи модельний ряд ДБЖ до 500 і 600 кВА (400 В) для використання із зовнішніми батареями. Easy UPS 3L оптимізує і спрощує налаштування і обслуговування, забезпечуючи високу доступність і передбачуваність для середніх і великих комерційних будівель, центрів обробки даних і простих промислових застосувань.


 

Easy UPS 3L - це компактний ДБЖ з високодоступною паралельною і надлишковою конструкцією і надійними електричними характеристиками. Easy UPS 3l захищає критично важливе обладнання в широкому діапазоні експлуатаційних умов від пошкоджень із-за перебоїв в подачі електроенергії, сплесків і стрибків напруги. Ефективність до 96% забезпечує передбачуваність витрат на комунальні послуги. Easy UPS 3L володіє широким вікном напруги батарей і може працювати з різними конфігураціями акумуляторів. Повний набір опцій і аксесуарів полегшує інтеграцію ДБЖ у різні середовища.

«Завдяки винятковому поєднанню конкурентних специфікацій, надійній, гнучкій і відмовостійкій конструкції, що підвищує доступність, - Easy UPS 3L - це ідеальне рішення для забезпечення безперервної роботи бізнесу і оптимізації інвестицій, будь-то у вашому магазині або у вашій електрощитовій кімнаті», - коментує Володимир Дохленко, директор департаменту Secure Power «Шнейдер Електрік Україна». «Він простий в налаштуванні, простий у використанні і обслуговуванні. Розширюючи діапазон 3-фазних ДБЖ серії Easy UPS, Schneider Electric продовжує задовольняти потреби ринку, пропонуючи прості, надійні і конкурентоспроможні рішення, які віддають пріоритет безпеці, ефективності і доступності для сучасних підключених компаній».

Клієнти отримують вигоду від глобальної сервісної підтримки Schneider Electric з розвиненими локальними мережами сервісних фахівців, які надають клієнтам повний спектр послуг впродовж всього життєвого циклу Easy UPS 3L. Послуга із запуску включена до складу ДБЖ для забезпечення правильного і безпечного налаштування Easy UPS 3l і забезпечує максимальну продуктивність, надійність, безпеку і спокій.

Простий в налаштуванні, використанні і обслуговуванні Easy UPS 3L:

  • Забезпечує стійкість до суворих умов експлуатації завдяки друкарським платам з конформним покриттям, змінному пиловому фільтру, робочій температурі до 40°С і надійному захисту від перевантажень - все це робить Easy UPS 3L надійним рішенням для забезпечення безперервності бізнесу.
  • Забезпечує меншу складність системи і дозволяє економити на капіталовкладеннях, що робить його ідеальним для середніх і великих комерційних будівель і простих промислових застосувань.
  • Забезпечує простий моніторинг і управління за допомогою хмарного програмного продукту Ecostruxure IT при покупці додаткової мережевої карти.

Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням і безкоштовно протестуйте рішення для моніторингу Ecostruxure IT Expert протягом 30 днів.

Рекомендувати: