XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng

QSAN сертифікував мережеві карти 25GbE і 32Gb FC HBA від ATTO Technology

19 січня 2021

Тайбей, Тайвань - QSAN Technology Inc., відомий виробник рішень для зберігання даних, з радістю повідомляє про технологічне співробітництво з ATTO Technology, в результаті якого ATTO Celerity ™ 32Gb Gen 6 Fibre Channel HBAs і ATTO FastFrame ™ 25GbE Smart NICs сертифіковані для використання у всіх продуктах QSAN.

ATTO Technology є одним з лідерів в області передачі даних завдяки інноваційним продуктам і унікальним технологіям власної розробки. Fibre Channel HBAs і Smart NICs від ATTO застосовуються як в серверах, так і в сегменті робочих станцій, в тому числі в продукції Apple.

Заявлена сертифікація була проведена для всіх актуальних лінійок QSAN XCubeFAS, XCubeNXT, XCubeNAS, и XCubeSAN, гарантуючи повну сумісність між цими продуктами від QSAN і ATTO 32Gb Gen 6 Fibre Channel HBAs, і ATTO FastFrame 25GbE Smart NICs. Тепер у замовників QSAN є широкий вибір опцій, які гарантують низькі затримки і високу продуктивність для вирішення бізнес завдань будь-якого рівня складності.

Рішення від QSAN з підтримкою 25GbE і 32Gb Fibre Channel забезпечують безперервність сервісів при ультранизьких затримках, дозволяють розміщувати більше віртуальних машин в рамках однієї СГД, а також організовувати масштабні проекти відеоспостереження. СГД QSAN дозволяють реалізувати надшвидке резервне копіювання за рахунок передачі більшого обсягу даних в рамках одного з'єднання, досягаючи продуктивності більш 10000 МБ / с.

Рекомендувати: