XS
SM
MD
LG
Надіслати заявку
і ми оперативно зв'яжемось з Вами
Надіслати
Дякуємо Вам за звернення до KM Disti

Ми зв'яжемося з Вами максимально швидко.

Пн - Пт 9:00 – 18:00
Укр   Eng

QSAN оголосив про випуск свого першого All-NVMe масиву XF3126D

17 жовтня 2020

QSAN Technology Inc., один з провідних виробників в області зберігання даних, сьогодні оголосив про випуск нового рішення, свого першого all-NVMe flash масиву XCubeFAS XF3126D.

XF3126D all-NVMe flash масив в форм факторі 3U26 повністю відповідає вимогам високопродуктивних рішень рівня enterprise за рахунок високих показників IOPs при затримках менше 1 мс.

XF3126D побудований на базі XEVO, системи управління і контролю SSD від QSAN, яка дозволяє максимально ефективно використовувати NVMe накопичувачі, забезпечує ультрависокі показники IOPS і надшвидкий відгук для найвимогливіших бізнес додатків, таких як бази даних, робота з медіа контентом, штучний інтелект, інтернет речей , віртуалізація і додатки в режимі реального часу.

"QSAN робить доступними найсучасніші all flash технології зберігання даних для компаній будь-якого масштабу. XF3126D забезпечує супернизькі затримки і високі показники IOPS як для великих компаній, так і для малого і середнього бізнесу, - каже Філ Тай (Phil Tai), директор по продуктах QSAN . - Замовники можуть більш комфортно планувати свій бюджет, користуючись усіма перевагами використання високопродуктивного all-NVMe flash масиву. Тим більше, що Qsan - чи не єдиний вендор масивів подібного класу, хто дозволяє використовувати SSD сторонніх виробників ».

XF3126D пропонує ультрависоку продуктивність, відмовостійкість рівня enterprise, а також гнучку і зручну систему управління.

Відмінна продуктивність

  • Підтримка, в тому числі 25GbE iSCSI і 32Gb FC, сумарно до 20 портів введення-виведення на систему;
  • Високі показники IOPS з ультранизьким затримками: 4K random write 220K IOPS / 300 мкс і 450K IOPS / 500 мкс.

Висока доступність і надійність рівня enterprise

  • Два активних контролера гарантують безупинну роботу;
  • Всі основні компоненти дублюються з можливістю гарячої заміни.
Рекомендувати: